Lista aktualności Lista aktualności

Sadzonki drzew i krzewów

W ofercie Nadleśnictwa Kaliska znajdują się sadzonki drzew i krzewów gatunków ozdobnych, które można nabyć w szkółce zadrzewieniowej. Do Państwa dyspozycji są dwa punkty sprzedaży: w Arboretum Wirty oraz w Szkółce Miradowo, w których można uzyskać fachową poradę odnośnie wszelkich wymagań kupowanych u nas roślin.

Sprzedaż prowadzimy we wszystkie dni tygodnia w godzinach otwarcia arboretum oraz od poniedziałku do piątku w Miradowie.

Oferujemy szeroki wybór sadzonek roślin ozdobnych. Nasz asortyment składa się z sadzonek drzew i krzewów iglastych i liściastych z zakrytym systemem korzeniowym (w doniczkach) oraz z odkrytym systemem korzeniowym (z gruntu). Sadzonki roślin z otwartym systemem korzeniowym (z gruntu) dostępne są w punkcie sprzedaży roślin ozdobnych w Szkółce Zadrzewieniowej w Miradowie wiosną przed rozpoczęciem okresu wegetacyjnego lub jesienią.

Wszelkich informacji odnośnie otwarcia poszczególnych punktów, cennika, lokalizacji czy kontaktu można uzyskać na stronie internetowej www.wirty.pl.

Tekst i foto: Jakub Piechowiak